7 Şubat 2014 Cuma

Üçüncü Göz film özeti


Filmin başrollerinde ise Keanu Reeves,Cate Blanchett,Hilary Swank,Katie Holmes,Giovanni Ribisi gibi kaliteli isimler bulunuyor. 2000 yapımı filmi Sam Raimi yönetmiştir. Filmin yapımcılığını Sean Daniel üstlenmiştir. Yönetmen koltuğunda Sam Raimi bulunmaktadır. Nefes kesecek 111 dklık film sizleri bekliyor. Üçüncü Göz özeti ise ; O çocukluğundan beri kendisine verilen yeteneğin farkındaydı. Annie Wilson geleceği görebilen bir önsezi ile doğmuştu. Aradan geçen 20 yıl boyunca gittikçe gelişen bu yetenek onu yaşadığı küçük Arkansas kasabasında neredeyse bir cadı olarak ilan edilmesine sebep olmuştu.

Şehirde öldürülen genç ve zengin bir kadının cinayetini aydınlatması için kadının nişanlısı ve şerif Annie'nin yardımını isterler. Annie'nin sezileri bu olaydan sonra kabuslara dönüşür. Ölü kadını ve onu öldüreni rüyasında görmeye başlar fakat katilin yüzü hiçbir rüyada yoktur. Cesedin nerede bulunabileceğini şerife haber verdiğinde polis arazinin sahibini tutuklar.

Fakat kabuslar bitmemiştir. Annie'nin sezgileri yanlış insanın hapiste olduğunu ve katilin hala dışarıda olduğunu söylemektedir. Davanın yeniden açılmasını isteyen Annie artık katil için yeni bir hedef haline gelmiştir.

Tek koruyucusu ise ona hep gerçeği söyleyen sezgileridir... .
Chucky’nin Laneti – Curse of Chucky 2013 Türkçe Dublaj izle

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder