5 Şubat 2014 Çarşamba

Yeni Nesil Ajan film özeti


Nefes kesecek 124 dklık film sizleri bekliyor. Filmin yönetmeni ise Rob Cohen . 2002 yapımı filmi Rob Cohen yönetmiştir. Neal H. Moritz Yapıtı bir film ! Filmin başrollerinde ise Vin Diesel,Samuel L. Jackson,Danny Trejo,Asia Argento,Marton Csokas gibi kaliteli isimler bulunuyor.Genel bir özet yapacak olursak eğer ; Xander Cage kazancını heyecan yaratan maceralarının video kayıtlarını internete satarak sağlamaktadır ve hayranlarıda çok fazladır. ancak yasalara uymadığından da sayısız suçu vardır. Xander'in bilmediği ise Ulusal Güvenlik Ajansı'na bağlı deneyimli ve eski bir ajan olan Augutus Gibbons tarafından izlendiğidir.

 

Ajan Gibbons ve Ulusal Güvenlik uzaklarda, Prag'da umutsuz bir durumla karşı karşıyadırlar. Ajansın yeraltındaki gizli ajanı kendilerine Anarşi 99 adı verilen acımasız bir çete tarafından öldürülmüştür. Ve Gibbons'un Prag'a gidecek ve yeraltına inip bu çetenin kurallarına göre oynayarak onların dünyayı yok etmek için yaptığı planları öğrenmesine ve yok etmesini sağlayacak yeni bir ajana ihtiyacı vardır.

 

Augustus Gibbons 'X' gibi yetenekli ama bir o kadar da ümitsiz bir adamın bile değişebileceğine inandığı için Xander yeni bir işe uygun da bir kimliği bürünmeye zorlanır. Ajan Xander Cage, kod adı XXX... .
Zorlu İkili – 2 Guns 2013 Türkçe Altyazılı izle

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder